Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
1661
Nabídka

Ubytování České Budějovice vám poslouží jako levný penzion pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách.

Penzion České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko výstaviště a centra města, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Krátkodobé či dlouhodobé ubytování České Budějovice vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost bezplatného parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou nebo parkování za poplatek na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování České Budějovice na jednu či více nocí má pokoje kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internetu.

Levný penzion České Budějovice, nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Možnost volby z různě velkých pokojů si vybrat takový, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat a to včetně výběru rozmístění postelí.

Hotely České Budějovice jsou k ubytování velice vhodné, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Penziony České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.

Hotel České Budějovice si vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně.

Největší zájem o hotely a penziony České Budějovice je na jaře kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby a také koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka.

Zájemcům, kteří hledají levné dlouhodobé ubytování České Budějovice v těchto termínech, doporučujeme zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
67136125
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Ubytování České Budějovice, levný penzion můžete využít pro dovolenou, rodinu s dětmi, služební cestu, nebo jako levné dlouhodobé ubytování pro jednotlivce či firemní pracovní skupinu. Ubytovací zařízení České Budějovice mají různou kvalitu, ale samozřejmě i cenovou relaci, ať jsou to ubytovny, penziony či hotely. Pokud preferujete rodinnější atmosféru, doporučujeme vám výběr ubytování, mezi penziony České Budějovice. Penzion České Budějovice cenově více odpovídá standardům běžné české rodiny, má menší kapacitu, a může nabídnout větší individuální přístup ze strany personálu. Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí k pobytu prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby a komfortně zařízené a perfektně čisté jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Hotely České Budějovice, ochotně vyhoví vašemu požadavku vybrat si pokoj nebo apartmán, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Levný penzion České Budějovice má k dispozici pokoje i apartmány, které jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. Levné ubytování České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Bosch a Budvar nabízí kvalitní ubytovací služby jednotlivcům i skupinám na služebních pracovních cestách za nejlepší dostupné ceny. Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice se snídaní a možností parkování osobních automobilů včetně dodávkových. Hotel České Budějovice je připraven učinit vše pro vaši spokojenost a budeme rádi, pokud i v budoucnu se k nám budete opět vracet. Levné penziony České Budějovice, mohou být během dovolené skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města v oblasti Jižních Čech. Během dovolené v Českých Budějovicích si užijete pohodu a relaxaci v krásné přírodě a prohlídku zajímavých míst, neboť v Jižních Čechách jsou zajímavé historické, architektonické a kulturní památky.
Kontakt