Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
1876
Nabídka

Ubytování České Budějovice, levný penzion poblíž centra i výstaviště se řadí mezi oblíbené a nejlevnější penziony se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před objektem nebo na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní pobyt, nachází se poblíž obchodní zóny, vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Apartmány i pokoje v celém objektu levné ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a plochou televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém penzionu zdarma.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny i dovolenou oblasti Jižní Čechy.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu i více nocí za nejlepší přijatelné ceny umožní pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion České Budějovice, je snadno a bez problémů dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD linky č. 6. a 18. je v těsné blízkosti ubytování.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice pro firemní pracovní skupiny je velice oblíbeno a navštěvováno. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
67136125
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Ubytování České Budějovice, levný penzion na jednu i více nocí poskytuje kvalitní ubytovací služby rodinám s dětmi a je vhodný pro služební cesty i pracovní skupiny. Penzion České Budějovice se nachází v tiché části, nedaleko výstaviště a centra města, poblíž obchodní zóny, vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je situováno v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Apartmán i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a připojením k Wi-Fi internetu. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými). Ubytování v soukromí České Budějovice za nejlepší dostupné ceny si vás dovoluje pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu. Ubytování v Českých Budějovicích na jednu nebo více nocí vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti. Velký zájem o nejlevnější ubytování ve městě České Budějovice a okolí je v době letních dovolených, proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučujeme, zajistit si rezervaci pobytu s větším časovým předstihem. Penziony České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Levné ubytování v soukromí České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Kontakt