Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
2826
Nabídka

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování v klidném prostředí, nedaleko centra města, výstaviště, nové obchodní zóny, kolejí vysoké školy VŠTE, pivovaru Budvar a firmou Robert Bosch.

Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice, je mezi penziony velice oblíbeno a navštěvováno. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Ubytování České Budějovice vám za nejlepší cenu připraví kvalitní snídani dle vašeho výběru. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion Minor České Budějovice důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokoje i apartmány jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Levný penzion České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu noc nebo více nocí vám nabídne uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.

Ubytování v soukromí České Budějovice nabízí různé druhy prostorných pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1-4 osoby. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Řadíme se mezi kvalitní a nejlevnější ubytování v Českých Budějovicích, vhodné pro rodinnou dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

Penzion Minor České Budějovice má všechny pokoje vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, plochou televizí, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. V celém ubytování je k dispozici rychlý Wi-Fi internet.

Dlouhodobé ubytování České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
28138601
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Penzion České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE, vám poskytne za nejlepší cenu krátkodobé ubytování na jednu nebo několik nocí. Nabízíme také levné dlouhodobé ubytování ve městě České Budějovice, v komfortně vybavených pokojích, uzavíratelné a kamerou monitorované parkoviště. Poskytujeme kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice. Řadíme se mezi levné penziony ve městě České Budějovice a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, satelitní televizí, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím. Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, kromě příjemného pobytu za nejlepší ceny, vám každé ráno zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu. Penzion v Českých Budějovicích připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin. Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu do Českých Budějovic. V ubytování v soukromí České Budějovice se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemnou a kvalitní levnou dovolenou v klidné a tiché části města. Ubytování v Českých Budějovicích je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro dovolenou či rodiny s dětmi, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci pobytu a volného času navštívit. Levný penzion České Budějovice, je oblíben pro výhodnou dopravní dostupnost, možnost parkování pro osobní a dodávkové automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. Ubytování patří mezi levné hotely a penziony ve městě České Budějovice a okolí.
Kontakt
Telefon:
721589838