Levné ubytování České Budějovice - penzion

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
1341
Nabídka

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Kromě ubytování ve městě České Budějovice vám penzion zpestří vstup do nového dne chutnou snídaní a nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné před objektem penzionu.

Penziony České Budějovice jsou vyhledávané pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají ve městě levné ubytování.

Levný penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, kolejí VŠTE a poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levné penziony České Budějovice vám nabídnou možnost si aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižní Čechy.

Výběrem ubytování v soukromí České Budějovice a využitím kvalitních služeb penzionu Minor se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste toto ubytovací zařízení navštívili.

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
15804038
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Levné ubytování České Budějovice penzion Minor najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabídne pobyt v prostorném komfortním apartmánu a pohodlných pokojích, kvalitně vybavených vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými). Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, za nejlepší cenu, může být krátkodobé a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, nebo i dlouhodobé pro služební cesty a pracovní skupiny. Penzion České Budějovice poskytuje příjemné a kvalitní ubytovací služby za nejlepší cenu. Ve vlastní snídaňové restauraci vám připravíme chutnou snídani dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin. Kromě kvalitního ubytování v Českých Budějovicích vám nabídneme uzavíratelné a monitorované parkoviště pro osobní automobily. Parkování dodávkových automobilů je možné zdarma před budovou penzionu. Levné ubytování České Budějovice je vhodné pro všechny, kteří hledají ve městě kvalitní a levné hotely a penziony. Důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid, apartmány i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Levný penzion Minor České Budějovice poskytne zdarma garážové parkování pro jízdní kola a motocykly. Ubytování v soukromí České Budějovice akceptuje pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky, ale pouze po předchozí dohodě s pracovníky recepce. Dovolená strávená v Českých Budějovicích nemá chybu, neboť v okolí města i v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Hotely a penziony České Budějovice hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar. Apartmán České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet, kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek s přilehlou ZOO zahradou.
Kontakt
Telefon:
721589838