Levné ubytování České Budějovice - pension

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
896
Nabídka

Levné ubytování České Budějovice pension Minor vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Patříme, mezi pensiony České Budějovice, které nabízí kromě ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Ubytování České Budějovice je situováno ve dvoupokojovém apartmánu a v prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

Ubytování v soukromí České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a pensiony vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit v Českých Budějovicích příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Levný pension se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Dlouhodobé ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí města vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění vašich představ o krátkodobém či levném dlouhodobém ubytování České Budějovice.

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
15804038
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Levné ubytování České Budějovice pension Minor nabízí kvalitní pobyt za nejlepší přijatelnou cenu v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sami máte možnost volby z různých druhů pokojů a apartmánů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Kromě ubytování ve městě České Budějovice vám pension zpestří vstup do nového dne chutnou snídaní a nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné před objektem. Pensiony České Budějovice jsou vyhledávané pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají ve městě levné ubytování. Levný pension Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, kolejí VŠTE a poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levné pensiony České Budějovice vám nabídnou možnost si aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách. Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižní Čechy. Výběrem ubytování v soukromí České Budějovice a využitím kvalitních služeb pensionu Minor se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste toto ubytovací zařízení navštívili.
Kontakt
Telefon:
721589838